Zajęcia zdalne z edukacji zdrowotnej

Utworzono dnia 26.03.2020

Drodzy Rodzice!

W ciągu roku szkolnego  prowadziłam z waszymi dziećmi zajęcia z edukacji zdrowotnej według własnego programu „Moje zdrowie w moich rękach”  oraz programy edukacyjne raz w tygodniu na każdej grupie wiekowej.  Sytuacja która jest obecnie nie pozwala na takie zajęcia. Wobec tego pozostaje nam tylko komunikacja zdalna i zajęcia na odległość.

Zajęcia z edukacji zdrowotnej według hormonogramu w grupach:

Poniedziałek - grupa 6 latki "Kotki" (integracyjna)

Wtorek – grupa 5-6 latki „ Kubusie Puchatkii”(integracyjna)

Środa – grupa 4-5 latki  "Misie" (integracyjna)

Czwartek – grupa 4-latki "Zajączki" (integracyjna)

Piątek – grupa 3-4 latki "Biedroneczki"(integracyjna)

Jako pedagog-edukator zdrowia będę kontynuowała tematy oraz zajęcia w zależności od grupy wiekowej i zaplanowanych działań.

W określone dni  będę umieszczała na stronie danej grupy w zakładce- edukacja zdrowotna temat  zajęć oraz propozycje zabaw do realizacji. Proszę także zaglądać na naszą stronę Facebooka (http://www.facebook.com/www.przedszkole3augustow.szkolna.net), gdzie umieszczam propozycje ciekawych zabaw, karty pracy, eksperymenty, ćwiczenia gimnastyczne, przepisy kulinarne, porady…itp.

Kochani Rodzice! Tylko razem możemy przetrwać to zagrożenie.Życzę  Państwu, nam pracownikom i sobie dużo optymizmu oraz  jak najszybszego powrotu do "normalności".

Proszę także korzystać z zakładki PROMOCJA ZDROWIA - PORADY DLA RODZICÓW, gdzie będę umieszczała różne artykuły dotyczące zdrowia.

W razie pytań, rad, konsultacji, porad,dotyczących zdrowia..,itp., proszę do mnie pisać. Oto mój e-mail: krystynamatejko-63@wp.pl .Odpowiem na każdy e-mail.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

PAMIĘTAJCIE!!!  - UWAŻAJCIE NA SIEBIE I SWOICH BLISKICH, BO ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE.

PROPONUJĘ OGLĄDNĄĆ RAZEM Z DZIECKIEM BAJKĘ O KORONAWIRUSIE. OTO LINK:  https://www.youtube.com/watch?v=vgOjaF_ZZgg

Drodzy Rodzice!

Od 25 maja 2020r pracuję w przedszkolu i nie prowadzę zajęć zdalnych.