Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie

Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele i Pracownicy!

Utworzono dnia 27.02.2021
Czcionka:

Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele i Pracownicy!

Przed nami kolejny rok nauki w przedszkolu. Zapewne zaczyna się inaczej niż zwykle. Zarówno z powodu pandemii, jak też zmian organizacyjnych podjętych przez Radę Miasta Augustowa. 

Przedszkole, do którego uczęszczają Wasze dzieci, od dzisiaj zostaje włączone w Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 z siedzibą  przy  ul.Tartacznej 21. Oprócz przedszkola, w skład zespołu wchodzi Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej.

Chcę was zapewnić, że dalej stanowicie swoją odrębną społeczność, którą stworzyliście. W tej kwestii nic się nie zmienia. Różnica polega tylko na tym, że jest wspólny dyrektor dla obu z nich oraz jest szersza możliwość współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6.  Dotychczasowy Dyrektor Przedszkola, Pani Iwona Makar zostaje z nami, jako nauczyciel. Pani Iwonie  bardzo serdecznie dziękuję.

Od dzisiaj zostałam przez pana Burmistrza mianowana na dyrektora Zespołu na okres 10 miesięcy, ale to do Was wszystkich zwracam się z prośbą, abyście mnie chcieli przyjąć  w swoje szeregi, abym mogła poczuć się częścią tej społeczności.  Żałuję, że dzisiaj nie mogę osobiście Was przywitać, ale uczynię to jak najszybciej będzie to możliwe.  Wicedyrektorem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 zostaje pani Aneta Kamińska, którą wszyscy znacie i szanujecie. To pani Aneta będzie osobą do bezpośrednich kontaktów w sprawach przedszkolnych.

Mnie, jako nowemu dyrektorowi będzie zależało, aby kontynuować  tradycje, zwyczaje przedszkola i podejmować wyzwania w taki sposób, aby nie obniżyć poprzeczki, którą wypracowaliście. Aby dzieci czuły się bezpiecznie i były szczęśliwe, a nauczyciele i pracownicy czuli radość z wykonywanej pracyi wraz z Rodzicami cieszyli się rozwojem swoich dzieci.

Rodziców proszę o  współpracę  i zapewniam, że możecie być spokojni o swoje - nasze dzieci.

Wszystkich bardzo proszę o bardzo poważne potraktowanie procedur bezpieczeństwa, gdyż to zagwarantuje zdrowie Waszych dzieci , nauczycieli i pracowników oraz naszych rodzin.

   Wasz nowy  dyrektor Henryka Rzepecka,

  dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Augustowie.


 


 

Kalendarium

Czerwiec 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Pogoda

Zegar